Modne miejsca z pysznymi tekstami

Kultowe zapiekanki w postaci artykułów sieciowych

ogólna

Święta nad morzem

Święta Bożego Narodzenia to bardzo wyjątkowy czas dla każdego z nas. Każdy o tym wie, że są one pewnego rodzaju magią, dzięki której zatrzymujemy się nas na chwilę, by złapać oddech. Tą magią możemy się podzielić z najbliższymi, spędzając święta nad morzem.

Święta Bożego Narodzenia bez przygotowań

Bożego Narodzenie to szczególnie rodzinnie święta. Chociaż są co roku o tej samej porze, to za każdym razem wszyscy na nie niecierpliwie czekamy i poświęcamy sporo czasu na przygotowania. Jeśli zdecydujemy się na wyjazd to zaoszczędzimy czas i dzięki temu będziemy mogli cieszyć się z najbliższymi tymi momentami spędzając święta nad morzem. Dla wielu kobiet i gospodyń domowych Wigilia kojarzy się z bardzo pracowitym dniem, a przecież tak nie musi być. Każdej kobiecie i każdemu z nas należy się odpoczynek, a wigilijną, niezwykle uroczystą kolację, z wielką przyjemnością przygotuje dla nas ktoś inny. Wyjątkowe, wykwintne dania i potrawy świąteczne można zasmakować w restauracjach Pałacu Ciekocinko Hotel Resort & Wellness.

Urokliwe Boże Narodzenie nad morzem

O atrakcje nad morzem nie trzeba się martwić. Samo morze i plaża zawsze mają swój urok i są atrakcją o każdej porze roku. Tradycyjne szukanie pierwszej gwiazdki na niebie nad morzem będzie miało bardzo oryginalny wydźwięk. Niezapomnianym przeżyciem dla najmłodszych pociech może być ulepienie bałwana czy zabawa śnieżkami na plaży. Prawdziwą niespodzianką podczas świąt Bożego Narodzenia nad morzem będzie Święty Mikołaj przechadzający się po plaży. Uwiecznienie bałwana i Świętego Mikołaja na fotografiach będzie wyjątkową pamiątką.

Luksusowe święta nad morzem

Po uroczystej kolacji wigilijnej, rozpakowaniu prezentów, wspólnym śpiewaniu kolęd często wybieramy się na Pasterkę. Po takim dniu pełnym wrażeń udajemy się oczywiście na wypoczynek do hotelowych pokoi. I taki wypoczynek z prawdziwego zdarzenia, w wysokim standardzie warto sobie zafundować i wybrać komfort oraz luksus w Pałacu Ciekocinko Hotel Resort & Wellness. Każdy apartament został tu indywidualnie zaprojektowany ze szczególną dbałością o każdy detal. Wnętrza pokoi są naprawdę wyjątkowe, a wszystko po to, aby święta nad morzem oraz wszystkie pobyty miały swój niepowtarzalny urok, pozostający na długo w naszych wspomnieniach.

Wystarczy zabrać ze sobą ciepłą,rodzinną atmosferę, dobre słowo, życzliwość i udać się na święta Bożego Narodzenia nad morze. Święta takie będą również okazją, żeby pooddychać naprawdę świeżym, mroźnym, nasyconym jodem powietrzem.