Modne miejsca z pysznymi tekstami

Kultowe zapiekanki w postaci artykułów sieciowych

aktualności biznes i ekonomia

Noclegi pod Łodzią

Znalezienie odpowiedniego hotelu dla dzieci należy do nieco trudniejszych wyzwań. Musi on spełniać szereg wymóg, aby podopieczni czuli się dobrze i komfortowo. Salio z myślą o dłuższym pobycie w ich skromnych progach, kilka miesięcy po inauguracji klubu jeździeckiego otworzyło Aparthotel. Przygotowali oni kompleksowo wyposażone, klimatyzowane pokoje hotelowe. Salio proponuje noclegi w nowocześnie wyposażonych pokojach o wysokim standardzie. Część miejsc noclegowych hotel pod Łodzią udostępnia w Pokojach bez Barier – przystosowanych do potrzeb osób o ograniczeniach ruchowych.

Wyjazdy integracyjne i kolonie

Oprócz rezerwacji indywidualnych Salio przyjmuje zorganizowane grupy kolonijne oraz szkolne. Przygotowują firmowe wyjazdy integracyjne z całą masą atrakcji dostępną w ośrodku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom licznej grupy pasjonatów koni, organizują oni letnie i zimowe obozy jeździeckie pod okiem doświadczonych instruktorów. Dzięki bogatej infrastrukturze i komfortowym miejscom noclegowym, Aparthotel Salio to idealny hotel dla dzieci. Oprócz tego udostępniają wiele form spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz możliwość obcowania z końmi, które uczą pokory i szacunku do natury. Dzięki temu Twoje pociechy wrócą z wakacji w ich obiekcie zadowolone.

Moc atrakcji

Uzupełnieniem oferty hotelu dla dzieci – Aparthotelu jest sala zabaw dla dzieci, zewnętrzny plac zabaw, boiska do piłki nożnej i koszykówki oraz miejsce na ognisko i grilla. Wśród atrakcji każdy znajdzie coś dla siebie.