Modne miejsca z pysznymi tekstami

Kultowe zapiekanki w postaci artykułów sieciowych

dom sklepy internetowe

Koc z własnym nadrukiem – zamówisz go przez internet!

Chcesz podarować upominek jedyny w swoim rodzaju? Niezależnie od tego, czy odbiorcą ma być bliska osoba, czy też klient albo kontrahent, doskonałym pomysłem będzie skorzystanie z usługi personalizacji. Teraz takie podarunki można zamówić on-line!

Personalizacja to usługa, która pozwala na nadanie przedmiotom oryginalnego wyglądu przez umieszczenie na nich dowolnego napisu czy grafiki. Stosuje się wówczas różnorodne techniki, na przykład nadruku czy haftu.

Usługę personalizacji można wykonać na niemalże każdym przedmiotem – może być to także koc z własnym nadrukiem, który doskonale sprawdzi się zarówno podczas chłodnych wieczorów, jak również jako ma ta na plażę.

Takie artykuły można kupić między innymi w sklepie internetowym firmy GiftLogo, która oferuje różnorodne gadżety reklamowe – zamówienie można złożyć już od jednej sztuki! Pełna oferta firmy jest zaprezentowana na jej stronie internetowej.

Jak zamówić koc z własnym nadrukiem?

Jeśli chcesz kupić koc z nadrukiem, możesz zrobić to całkowicie przez internet – bez potrzeby udawania się do sklepu, aby tam zlecić takie zamówienie.

Pierwszym kokiem jest znalezienie odpowiedniego sklepu, gdzie będzie można zamówić taki koc. Doskonałym wyborem będzie firma GiftLogo, która od lat specjalizuje się w sprzedaży personalizowanych gadżetów dla firm oraz dla klientów indywidualnych.

W asortymencie firmy GiftLogo można znaleźć szeroką gamę różnych koców, dlatego można dopasować je indywidualnie do swoich wymagań. W sprzedaży można znaleźć między innymi ciepły koc polarowy doskonały na chłodne wieczory, koc piknikowy, który sprawdzi się podczas pikników na świeżym powietrzu – może być to także praktyczny koc z uchwytem. Do wyboru mamy także inne rodzaje tekstyliów, na przykład mata plażowa.

Powyższe produkty dostępne są w różnych wariantach do wyboru – warto zwrócić uwagę na ich wymiary, wykorzystane do produkcji materiały, kolorystykę.

Jeśli już wybraliśmy interesujący nas koc, możemy następnie przystąpić do złożenia zamówienia. Określamy liczbę koców, a także przekazujemy projekt. Jeśli go nie posiadamy, wtedy koc może być spersonalizowany według naszego życzenia przez pracownika firmy.

Po uzgodnieniu szczegółów dotyczących wyglądu koca, możemy opłacić zamówienie – najczęściej opłata prowadzona jest z góry. Wybieramy także miejsce i typ dostawy. Nawet po 24 godzinach przesyłka zawierająca koc z nadrukiem logo może być u nas!

Koc z własnym nadrukiem – ile to kosztuje?

Wbrew pozorom, za koce z własnym nadrukiem wcale nie trzeba płacić bardzo dużo! Ceny rozpoczynają się już od około 20-30 złotych za koce polarowe. Jeśli chcemy zamówić piknikowe koce z nadrukiem, wtedy cena będzie nieco wyższa – od około 50 złotych wzwyż.

Aby zakupić koc z logo albo z innym rodzajem nadruku, powinniśmy dostarczyć także projekt. Większość firm wykonuje projekty za darmo dla swoich klientów, dlatego nie musimy martwić się o dodatkowe koszty!

Jeśli chcemy zamówić koc reklamowy, który ma być przekazany klientom, kontrahentom czy pracownikom, najczęściej wybieramy większą liczbę produktów. Przy dużych zamówieniach istnieje możliwość uzyskania niższej kwoty jednostkowej, dlatego też pojedynczy upominek reklamowy będzie mógł kosztować jeszcze mniej.

Skorzystaj już teraz z oferty i złóż swoje zamówienie na koce z nadrukami!