Modne miejsca z pysznymi tekstami

Kultowe zapiekanki w postaci artykułów sieciowych

ogólna

Bądź piękna i czuj się piękną, dzięki cudownym właściwościom botoksu

Botoks, to substancja o ogromnym znaczeniu w medycynie estetycznej. Pozwala otrzymać natychmiastowe i trwałe efekty. Dzięki zabiegom z botoksu możesz zatrzymać starzenie się. Poznaj botoks warszawa cena i dowiedź się, jak szybko i bez znacznych kosztów usunąć zmarszczki, kurze łapki, nadmierną potliwość korzystając z zabiegów z botoksu. 

Botoks, a medycyna estetyczna 

Botoks, zwany również toksyną botulinową, to nic innego jak jad kiełbasiany, czyli w normalnych warunkach szkodliwa toksyna substancja, wytwarzana przez bakterie. 

Swe zastosowanie w medycynie, botoks znalazł już wiele lat temu. Na początku w leczeniu chorób neurologicznych, następnie dermatologicznych, natomiast dziś zabiegi przy użyciu botoksu najczęściej utożsamiane są z medycyną estetyczną. 

I słusznie, bowiem jest to substancja, która świetnie poprawia urodę. 

Zabiegi medycyny estetycznej, w której botoks odgrywa niemałe znaczenie, to: 

 • redukcja zmarszczek
 • podniesienie kącików ust
 • leczenie nadmiernej potliwości 
 • minimalizowanie bruksizmu
 • osłabienie migreny. 

Wszystkie powyżej wymienione zabiegi estetyczne przy użyciu botoksu, można wykonać w Warszawie, w dobrej cenie. 

Poznaj ofertę i cenę – botoks Warszawa 

Zabiegi medycyny estetycznej przy użyciu botoksu nie należą do zabiegów bolesnych. Najczęściej zabieg kończy się na ostrzykiwaniu skóry wybranych partii twarzy, czy ciała. Do zabiegu używa się długich, ale bardzo cienkich igieł, co może wywołać jedynie lekki dyskomfort pacjenta, nie powinno jednak prowadzić do uczucia bólu. 

Do każdego zabiegu odpowiednio przygotowuje się pacjenta. Jego skóra jest oczyszczana i schładzana, tak aby zapewnić pacjentowi jak największych komfort podczas iniekcji. Dla osób wrażliwych lekarz może zastosować miejscowe znieczulenie. 

W ofercie gabinetu w Warszawie znajdują się zabiegi medycyny estetycznej z użyciem botoksu w dobrej cenie

 • usuwanie lwiej zmarszczki (bruzdy na czole) – 400 zł
 • usuwanie zmarszczek horyzontalnych czoła – 400 zł
 • usuwanie kurzych łapek – 400 zł
 • korekta brody (broda brukowana) – 300 zł
 • unoszenie kącików ust – 300 zł
 • leczenie nadpotliwości rąk, stóp, pach – 1 300 zł
 • leczenie bruksizmu (tarcie zębami żuchwy o zęby szczęki) – 1 300 zł. 

Botoks Warszawa – efekty zabiegów medycyny estetycznej

Na efekty zabiegów z botoksu trzeba nieco poczekać. Po wyjściu z gabinetu przez pierwsze dni należy unikać dotykania twarzy, by nie powstały zniekształcenia (botoks musi równomiernie się wchłonąć). 

Pierwsze widoczne efekty wygładzenia zmarszczek mogą pojawić się po 2 – 3 dniach. Natomiast efekt finalny po około tygodniu od zabiegu. W tym czasie pacjent nie musi się oszczędzać, bowiem wykonany zabieg medycyny estetycznej nie obciąż w żaden sposób jego organizmu. Natomiast w samym dniu zabiegu, należy zrezygnować z prac fizycznych, ćwiczeń na siłowni, wyjść do dyskoteki. Należy unikać pochylania się. Najlepiej przez pierwsze 4 godziny zająć pozycje leżącą (na plecach) lub półleżącą. 

Lepszy efekt można uzyskać powtarzając zabieg z botoksu po około pół roku.