Modne miejsca z pysznymi tekstami

Kultowe zapiekanki w postaci artykułów sieciowych

biznes i ekonomia

Backlight – atrakcyjne reklamy zewnętrzne o intensywnej kolorystyce

Backlight, czyli reklama zewnętrzna zasługująca na szczególną uwagę.

Folia backlight. Jaki to materiał?

Reklamy zewnętrzne powinny być wyraziste, by mogły przyciągać uwagę przemierzających ulicę ludzi, którzy na głowie mają wiele innych spraw. Doskonale sprawdzają się więc reklamy typu citylight, czyli duże banery z podświetleniem, widoczne w dzień i w nocy, które są zamieszczane przy głównych węzłach komunikacyjnych, na przystankach autobusowych czy w witrynach. Powinny być również trwałe, ponieważ zazwyczaj są wystawione na działanie warunków atmosferycznych, które nie zawsze są korzystne. Idealnym materiałem dla reklam tego typu jest folia backlight – materiał winylowy o dużej wytrzymałości, na którym swobodnie można drukować nawet najbardziej szczegółowe i kolorowe materiały reklamowe.

Folia backlit doskonale utrzymuje druk, który zachowuje na niej intensywne kolory i wyrazistość konturów. Zazwyczaj naciąga się ją na kaseton, który posiada podświetlenie LED. Przy podświetleniu reklama na materiale backlight jest nadal bardzo wyraźnie widoczna, zachowuje wszystkie szczegóły i piękne kolory, jest idealnie czytelna dla użytkowników. Może być więc stosowana zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz, gdzie będzie widoczna i wyraźna nawet w nocy, przy słabym oświetleniu terenu. Materiał winylowy jest również bardzo trwały – może być stosowany nawet przy niesprzyjających warunkach pogodowych, jak opady atmosferyczne, silne słońce czy mróz. Nie traci przy tym swoich właściwości i utrzymuje intensywność wydruku, co sprawia, że może być stosowany zarówno na reklamach sezonowych, jak i trwałych.  

Reklamy na folii backlight

Reklamy na folii backlight mogą być umieszczane w formie reklam na przystankach komunikacyjnych, w podświetlanych witrynach czy jako banery na budynkach i przy ulicach. Korzystają z wydruku wielkoformatowego, przez co stanowią widoczną, przyciągającą uwagę przechodniów formę promocji marki. Mogą długo wytrzymać w różnych warunkach atmosferycznych i doskonale zachowują wysoką jakość i wyrazistość wydruku.  

Decydując się na backlight, warto wybrać drukarnię, która specjalizuje się w wydrukach wielkoformatowych – dzięki temu można mieć pewność, że reklama będzie wykonana w wysokiej jakości, na najlepszym materiale winylowym, z wykorzystaniem najskuteczniejszych metod. Można poprosić również o dodatkowe laminowanie, które jeszcze mocniej zabezpieczy reklamę przed wpływem warunków atmosferycznych. Zastosowanie tego typu baneru z podświetleniem od tyłu sprawi, że reklama będzie bardzo widoczna i z pewnością zostanie dostrzeżona przez tysiące osób każdego dnia. Z tego powodu stanowi doskonały wybór wśród reklam zewnętrznych – zwykłe banery nie są bowiem zbyt dobrze widoczne w nocy i trzeba do nich montować dodatkowe oświetlenie. 

Backlight sprawdza się o wiele lepiej, ponieważ reklama wykonana na materiale tego typu zachowuje idealną czytelność i intensywność kolorów w każdych warunkach, bez konieczności stosowania zewnętrznego oświetlenia. Jest to również materiał dostępny w atrakcyjnych cenach, dzięki Czemy jest w stanie spełnić oczekiwania każdego klienta.