Modne miejsca z pysznymi tekstami

Kultowe zapiekanki w postaci artykułów sieciowych

aktualności biznes i ekonomia ogólna

Organizacja spotkań – Warszawa catering

Okres świąt to czas w którym chcemy dzielić się radością, bliskością i ciepłem. Także jako pracodawcy. Fantastycznym pomysłem by pokazać nasze zaangażowanie i chęć bliższego poznania pracowników będzie organizacja wigilii firmowej. Tego typu spotkania to idealny moment by zadbać o relacje w firmie. Gdzie zorganizować takie spotkanie, jak zadbać o miłą atmosferę, zainwestować w  warszawa catering ?

Gdzie najlepiej zorganizować wigilię pracowniczą? Miejsce i czas mają kluczowe znaczenie, także warto zwrócić na nie szczególną uwagę podczas planowania tego typu wydarzenia.

Podczas tego typu spotkania pracownicy po pierwsze powinni mieć wolny wybór czy chcą się na nim pojawić, ważne by czuli wolność wyboru czy chcę w niej uczestniczyć. Kolejną ważną kwestią jest miejsce. Jeśli w naszym biurze nie mamy wystarczająco dużo miejsca, by każdy z pracowników mógł czuć komfort i posiadał własną przestrzeń, lepiej zastanowić się nad wynajęciem własnego lokalu.Zależnie oczywiście od tego jakimi środkami dysponujemy i ile chcemy przeznaczyć na tego typu event. Wydarzenie nie powinno być zbyt oficjalne,ogólna swoboda pozwoli nam się bardziej zbliżyć do swoich pracowników i lepiej ich poznać. I to właśnie wigilie pracownicze są świetną okazją na polepszenie kontaktów i pokazanie naszego zaangażowania i nastawienia. 

Najlepszą porą na zorganizowanie takiego spotkania będą oczywiście godziny pracy, choć wiemy jak niewiele osób może sobie na to pozwolić. Zatem najlepsza opcją jest weekend, a najlepiej popołudnie lub wieczór w weekend. Warto poinformować wszystkich odpowiednio wcześnie o tym że organizujemy wigilię pracowniczą, by nie pokrywało się to z innymi planami.

Ważnym i bardzo istotnym aspektem jest stworzenie odpowiedniej, ciepłej i przyjaznej, świątecznej atmosfery podczas wigilii.

Postarajmy się stworzyć przyjazną, nieco oficjalną atmosferę. Jednak ważne są swobodne rozmowy nie tylko o pracy. Dobrym pomysłem będzie wygłoszenie krótkiej mowy przez liderów lub szefostwo. Warto powiedzieć kilka miłych słów, takich jakich jak na przykład: za co cenimy swoich pracowników, co udało im się osiągnąć lub to co w nich lubimy. Istotny element to podsumowanie roku wspólnej pracy, życzenia świąteczne. Pamiętajmy że wigilia firmowa to doskonały moment by zadbać o relacje w firmie, im one będą lepsze tym praca będzie bardziej efektywna i przyjemna dla wszystkich. Zdecydowanie będzie to miało bardzo dobry wydźwięk.

Co podać podczas spotkania wigilijnego? Świetne i zarazem ekonomiczne  rozwiązanie – catering.

Zdecydowanie najlepszym wyborem będzie zamówienie cateringu.Catering w Warszawie jest na naprawdę wysokim poziomie, bez problemu wybierzemy gotowe menu lub będziemy mogli sami je przygotować. Wiele firm oferuje usługi cateringowe już z obsługą kelnerską, także ułatwia nam to jeszcze bardziej sprawę. Usługi cateringowe w Warszawie mają wiele zalet. Nasze zamówienie przyjeżdża w wybranym przez nas czasie i do wybranego przez nas miejsca. Ciepłe i gotowe do spożycia!